Yhteystiedot


SF-Caravan Karkkila ry

Hallituksen jäsenet


Yhdistyksen sähköpostiosoite:

caravan.karkkila@gmail.com

Puh.no 0442489016

Yhdistykselle tarkoitettu posti lähetetään osoitteeseen

Leo Kylmä 

Mäntyrinteentie 14

03400 Vihti

Puheenjohtaja

Leo Kylmä 

SFC 94210-0

Mäntyrinteentie 14 

03400 Vihti

leokylma@kolumbus.fi

P. 044 308 7780

Myös edustaja ESMY:ssä  

Varapuheenjohtaja

Kalustonhoitaja

 Veijo Vainikka

SFC 83613-0

Närönkatu 5 03600 Karkkila.

vainikka.veijo54@gmail.com

P.0400 817 590

Sihteeri, yhdistyksen tarvikemyyjä

Anneli Sarkola

SFC 97651-0

Äyrästie 4 as. 3 03600 Karkkila

anneli.sarkola@oikeus.fi

P.0400 876 928

Jäsenkirjuri / nettivastaava

Reijo Virtanen

SFC 34477-0 

Konttipolku 5 03620 Karkkila

reijo.virtanen1@outlook.com

P.0405062640

Hallituksen jäsen

Henri Kuula

SFC 181983-0

Tervanummi 11 B2 

03100 Nummela

henri.kuula@gmail.com

Puh.040 574 9981


Hallituksen jäsen

SFC 94210-1 Aino Kylmä 

Mäntyrinteentie 14 03400 Vihti

aino.kylma@kolumbus.fi

P.050 501 4517


Hallituksen jäsen

SFC 085978-0 Aulis Ahonen

Seutulantie 24

03250 Ojakkala

aulis.ahonen0@saunalahti.fi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Hallituksen ulkopuolinen

Talouden hoitaja

SFC 075990-0 Seppo Lehtola

Lillikuja 1A 33 Nummela 03100

s.lehtola@elisanet.fi