Yhteystiedot

 

SF-Caravan Karkkila ry

Hallituksen jäsenet

 


 

Puheenjohtaja

Leo Kylmä SFC 94210-0

Mäntyrinteentie 14 

03400 Vihti

leokylma@kolumbus.fi

P. 044 308 7780

Myös edustaja ESMY:ssä ja matkailuasiamies sekä Majamäen yhdyshenkilö 

 


 

Varapuheenjohtaja, kalustonhoitaja

SFC 85978-0 Aulis Ahonen

Seutulantie 24 03250 Ojakkala

aulis.ahonen0@saunalahti.fi

P.0400 814 503


 

Sihteeri, yhdistyksen tarvikemyyjä

SFC 97651-0 Anneli Sarkola

Äyrästie 4 as. 3 03600 Karkkila

anneli.sarkola@oikeus.fi

P.0400 876 928


 

Jäsenkirjuri / nettivastaava

SFC 34477-0 Reijo Virtanen

Konttipolku 5 03620 Karkkila

reijo.virtanen1@saunalahti.fi

P.0504152154


 

 

Talouden hoitaja

SFC 075990-0 Seppo Lehtola

Lillikuja 1A 33 Nummela 03100

s.lehtola@elisanet.fi


 

Naistoimikunnan koollekutsuja

SFC 94210-1 Aino Kylmä 

Mäntyrinteentie 14 03400 Vihti

aino.kylma@kolumbus.fi

P.050 501 4517


 

Matkailuautoasiamies, kalustonhoitaja,

edustaja ESMY:ssä

SFC 83613-0 Veijo Vainikka

Närönkatu 5 03600 Karkkila.

vainikka.veijo54@gmail.com

P.0400 817 590


 

 

SFC 23818-0 Keijo Kaukelin

Koikkalantie 66 03400 Vihti

P-050 598 2710

keijo.kaukelin@kolumbus.fi


 

 

SFC 136046-0 Veijo Vanhala

Torpantie 7 03600 Karkkila

P.040 517 4539

veijovanhala@gmail.com


 

Ota yhteyttä

Ydistyksen toimiston osoite Huhdintie 23-25

03600 Karkkila

 

Yhdistykselle tarkoitettu posti lähetetään osoitteeseen

Leo Kylmä 

Mäntyrinteentie 14

03400 Vihti